دسته‌ها
نوشته‌های تازه

۳ راه هوشمندانه برای لاغری بدون گرسنگی و ورزش

۳ راه هوشمندانه برای لاغری بدون گرسنگی و ورزش

لاغری راههای لاغری بدن
۳ راه هوشمندانه برای لاغری بدون گرسنگی و ورزش
انجام لاغری به روش های مختلفی انجام میگیرد ولی باید بدانیم لاغری از سوخت و ساز ناقص در بدن اتفاق می افتد یعنی به میزانی که موارد غذای جذب می کنیم باید به همان مقدار انرژی بسوزانیم و از طرفی بدلیل عدم عملکرد درست غدد در بدن باعث بهم ریختگی سیستم کنترل داخلی بدن شده و چاقی اتفاق می افتد
 بسیاری ازانسانها دوست دارند قسمت های اضافی و برجستگی‌های روی کمرشان به راحتی و بدون زحمت از بین برود، پیشنهاد میکنیم با ۳ روش هوشمندانه ای که برای کاهش وزن بدون گرسنگی و ورزش برای شما تهیه کرده ایم، آشنا شوید.

۱. ماساژ
ماساژ یکی از بهترین شیوه‌های کاهش وزن بدون گرسنگی است.ماساژ با دو روش دستی و استفاده از دستگاههای ماساژور انجام می شد. انجام ماساژ به تکه تکه شدن رسوبات چربی، بهبود گردش خون در ناحیه شکم و عادی سازی حرکت روده کمک می‌کنند، به علاوه، ماساژ باید به صورت سیستماتیک و چرخه‌ای انجام شود.
لاغری راههای لاغری بدن
۲. کاهش وزن بدون گرسنگی با نفس کشیدن
بله! درست خواندید. با برخی تکنیک‌های تنفسی خاص می‌توان به کاهش وزن کمک کرد. قانون اصلی این تکنیک‌های تنفسی این است که شما باید با شکم نفس بکشید نه با قفسه سینه، پس اگر این تمرین تنفسی را شروع کنید، همه چیز ممکن خواهد بود.

یک پا را جلوی پای دیگر قرار دهید به گونه‌ای که بیشتر وزن خود را روی پای پشتی قرار دهید، همانطور که نفس تان را نگه می دارید، تا شماره سه بشمارید و آزاد کنید، سپس تا هفت بشمارید و بازدم را انجام بدهید به طوری که تمام هوا را با شدت از دهان‌تان بیرون می‌دهید و شکم خود را درگیر می‌کنید.
لاغری راههای لاغری بدن
* تمرین دوم به این صورت است که باید با یک دست روی شکم و دست دیگر روی کمر بایستید.

با سه شماره نفس بکشید و شکم خود را به سمت ستون فقرات خود بکشید، سپس با شمارش هفت بازدم انجام بدهید و معده خود را حتی بیشتر تو بکشید.

۳. دوش کنتراست!
این روش بسیار ساده است و اغلب با روش‌های دیگری همراه است. هنگامی که حمام کردن تان تمام شد، آب را به نوبت سرد و گرم کنید. این شیوه دوش گرفتن نه تنها به تسریع روند کاهش وزن تان کمک می‌کند، بلکه بیماری‌هایی مانند آریتمی، چاقی، فشار خون و سلولیت را نیز از بین می‌برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.